WODZISŁAWSKA GALA TANECZNA MIX 2013

HARMONOGRAM WYSTĘPÓW GALI TANECZNEJ

CZĘŚĆ I „MIX 2013”

KAT. STREET DANCE 7 -11 lat
9’05 EPIZOD juniorzy Wodzisław Śl
9’08 BEST KIDS Rybnik
9’11 TORNADO gr.mł Pszów
9’15 FUZJA KIDS Rybnik
9’18 SWEET CREW Jastrzębie Zdr.
9’22 MINI Lordance Wodzisław Śl.
9’25 SZOK dzieci Jastrzębie Zdr.
9’29 PARADOX MINI gr.A Pyskowice
9’34 PARADOX MINI gr.B Pyskowice
9’38 UŚMIECH kadetki Krzyżanowice
9’41 APLAUZ kadetki Marklowice
9’44 FIGLARNIA Zabrze
9’48 BAJKA Zabrze
9’53 AXiM Szczejkowice
9’57 AXEL Chrzanów
10’02 FLESZ junior Siemianowice
10’06 FLESZ Siemianowice
10’10 HAŁAS MINI I Tarnów Opol.
KAT.TANIEC TOWARZYSKI 7-11 lat
10’15 KLIPS Oświęcim
10’20 PERFEKT Oświęcim
10’25 VENTUS Oświęcim
10’32 BINGO Oświęcim
10’36 EGO junior Żywiec
10’42 CYTRYNKI Chełmek
10’46 DIAMENT Oświęcim
10’50 MONSUN Bielsko-Biała
11’30 – ogłoszenie wyników i wręczenie nagród Kat. 7-11 lat
KAT. STREET DANCE 12-15 lat
12’00 LORDANCE junior Wodzisław Śl
12’04 SZOK juniorzy Jastrzębie Zdr.
12’08 GAME OVER Żory
12’12 FLOW Jastrzębie Zdr.
12’16 BOOMBAIC SQUAD Turza Śl.
KAT. SHOW DANCE 12-15 lat
12’22 ELL Oświęcim
12’27 AKCENT Oświęcim12’32 HAŁAS 2 Tarnów Opol.
12’36 EUFORIA Śiemianow.Sl
12’40 APLAUZ jubiorki Marklowice
12’43 UŚMIECH juniorki Krzyżanowice
12’46 PROMYCZKI Ruda Śląska
12’50 MIRAŻ Wodzisław Śl
12’54 MIRAŻ Wodzisław Śl
12’57 MAY DAY Ruda Śląska
13’02 SCENA TAŃCA ZA MGŁĄ Zabrze
13’07 MARZENIE III Knurów
13’12 RYTM I Czerwion-Leszcz.
13’16 RYTM II Czerwion-Leszcz.
13’19 TORNADO juniorki Pszów
13’23 POWER Rybnik
13’27 PARADOX I Pyskowice
13’32 EFEKT Rybnik
13’37 INSPIRE Dąbrowa Gorn.
13’42 ARTIS Rybnik
13’45 ART-GYM-TEAM Kraków
TANIEC TOWARZYSKI 12-15 LAT
13’48 CHIQUITTA Oświęcim
13’52 LADIES Oświęcim
13’56 FLESZ Oświęcim
14’01 CHA-CHA-SPIN Wodzisław Śl.
14’05 HAPPY Oświęcim
14’09 STARS Chełmek
14’13 CARMEN Wodzisław Śl.
14’18 DANCE ONE Oświęcim
15’00 – ogłoszenie wyników i wręczenie nagród kat. 12-15 latCZĘŚĆ II „MIX 2013”KAT.SHOW DANCE pow. 16 lat
15’45 MISZ- MASZ Czeladź
15’50 KLEKS Siemianowice Sl
15’55 CONTRA Oświęcim
15’58 MZT-ILUZJA Gliwice
16’03 TWISTER Żywiec
16’08 TEATR WYOBRAZNI Zabrze
16’13 FAŁSZ Oświęcim
16’18 FOX Wojkowice
16’24 ELEKTRA Ruda Śląska
KAT.STREET DANCE pow. 16 lat
16’30 Dance Passion Elite-DPE Jastrzębie Zdr
16’35 TORNADO Pszów
16’39 EPIZOD XL Wodzisław Sl
16’43 BLACKOUT Jastrzębie Zdr
16’47 Teatr Tańca MEMENTO Wodzislaw Śl
16’51 SZOK CREW Jastrzębie Zdr
16’55 MNIEJ WIĘCEJ Tychy
17’00 DIGERIDO Jaworzno
17’04 PARADOX Jaworzno
17’08 POLTERGEIST Wodzislaw Sl
17’14 EUFORIA Jaworzno
17’18 SOLVAY Jaworzno
KAT. TANIEC TOWARZYSKI pow. 16 lat
17’30 EGO-DANCE Żywiec
17’36 EFEKT Oświęcim
17’41 TAJFUN Bielsko-Biała
17’46 PRIMA Oświęcim
17’50 PARADIZE Wodzisław Śl.
17’54 MAMMA MIA Oświęcim
18’45 – Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród Kat. pow. 16 lat

WYJAZD DO WODZISŁAWIA ŚLĄSKIEGO ODBĘDZIE SIĘ O GODZINIE 7:15.

ZBIÓRKA : 7:00 OCK.

OSOBY DOJEŻDŻAJĄCE WE WŁASNYM ZAKRESIE PROSZĘ, ABY BYŁY NA MIEJSCU 1,5 H PRZED PLANOWANĄ PREZENTACJĄ FORMACJI.

ADRES :

UL. Wilhelma Kubsza 17, Wodzisław Śl.

:):)