OSIĄGNIĘCIA

SUKCESY 2017

I MIEJSCE – ZŁOTY APLAUZ – MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL PIOSENKI I TAŃCA KONIN – FORMACJA VENTUS

II MIEJSCE – SREBRNY APLAUZ – MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL PIOSENKI I TAŃCA KONIN – FORMACJA BINGO

II MIEJSCE – VICE MISTRZ POLSKI – MISTRZOSTWA POLSKI FTS FORMACJI TAŃCA SPORTOWEGO KRAKÓW 2017 – FORMACJA VENTUS

IV MIEJSCE – MISTRZOSTWA POLSKI FTS FORMACJI TAŃCA SPORTOWEGO KRAKÓW 2017 – FORMACJA BINGO

I MIEJSCE SMALL FINAL / 5 MIEJSCE BIG FINAL – MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ FORMACJI TAŃCA TOWARZYSKIEGO DONAUCUP WIEDEŃ – FORMACJA VENTUS

II MIEJSCE – MISTRZOSTWA POLSKI PTT OPOLE LUBELSKIE KAT. 16+ – FORMACJA AKCENT

I MIEJSCE – MISTRZOSTWA POLSKI PTT OPOLE LUBELSKIE KAT.12-15 LAT – FORMACJA BAJKA

II MIEJSCE – MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ FORMACJI TAŃCA TOWARZYSKIEGO DONAUCUP WIEDEŃ – FORMACJA BINGO

III MIEJSCE – WORLD DANCE FESTIVAL SOSNOWIEC – FORMACJA AKCENT

II MIEJSCE – KONKURS TAŃCA ŻORY KAT. JUNIOR – FORMACJA BINGO

II MIEJSCE – KONKURS TAŃCA ŻORY KAT.SENIOR- FORMACJA AKCENT

I MIEJSCE – KONKURS TAŃCA ŻORY KAT.SENIOR – FORMACJA VENTUS

I MIEJSCE – KONKURS TAŃCA ŻORY KAT. DZIECI – FORMACJA BŁYSK

WYRÓŻNIENIE – KONKURS TAŃCA ŻORY KAT.DZIECI- FORMACJA REPLAY 

II MIEJSCE – MIĘDZYWOJEWÓDZKA GALA TANECZNA MIX WODZISŁAW ŚL.KAT.12-15 – FORMACJA VENTUS

II MIEJSCE – MIĘDZYWOJEWÓDZKA GALA TANECZNA MIX WODZISŁAW ŚL. KAT.12-15- FORMACJA BINGO

I MIEJSCE – MIĘDZYWOJEWÓDZKA GALA TANECZNA MIX WODZISŁAW ŚL.KAT.DO LAT 11 – FORMACJA BŁYSK

IV MIEJSCE – MIĘDZYWOJEWÓDZKA GALA TANECZNA MIX WODZISŁAW ŚL. KAT.16+- FORMACJA AKCENT

I MIEJSCE – TURNIEJ TAŃCA VIVERSO RYBNIK KAT. 8 – 11 LAT – FORMACJA BŁYSK 

II MIEJSCE – TURNIEJ TAŃCA VIVERSO RYBNIK KAT. 8 – 11 LAT – FORMACJA REPLAY

II MIEJSCE – TURNIEJ TAŃCA VIVERSO RYBNIK KAT. 12-15 LAT- FORMACJA BINGO

I MIEJSCE – TURNIEJ TAŃCA VIVERSO RYBNIK KAT. 12 -15 LAT – FORMACJA VENTUS

WYROŻNIENIE – TURNIEJ TAŃCA VIVERSO RYBNIK KAT.12-15 LAT  – FORMACJA BAJKA

II MIEJSCE – TURNIEJ TAŃCA VIVERSO RYBNIK KAT. 16+  FORMACJA AKCENT

I MIEJSCE – KONKURS TAŃCA ZATOR KAT.10-13 LAT – FORMACJA BINGO

III MIEJSCE – KONKURS TAŃCA ZATOR KAT.10-13 LAT  – FORMACJA BAJKA

III MIEJSCE – KONKURS TAŃCA ZATOR KAT.7-9 LAT – FORMACJA CRAZY

III MIEJSCE – KONKURS TAŃCA ZATOR KAT. 7 – 9 LAT – FORMACJA KLEKSIK

III MIEJSCE – KONKURS TAŃCA ZATOR KAT. 7 – 9 LAT  – FORMACJA FUKS

I MIEJSCE – KONKURS TAŃCA ZATOR KAT.4-6 LAT – FORMACJA MINI MINI 

I MIEJSCE – KONKURS TAŃCA ZATOR KAT. 4-6 LAT – FORMACJA SWEET

II MIEJSCE – KONKURS TAŃCA ZATOR KAT.4-6 LAT – FORMACJA MISIE

 II MIEJSCE – FESTIWAL TAŃCA DANCE WORLD ŻYWIEC – FORMACJA BŁYSK

III MIEJSCE – FESTIWAL TAŃCA DANCE WORLD ŻYWIEC – FORMACJA MISIE

II MIEJSCE – FESTIWAL TAŃCA DANCE WORLD ŻYWIEC – FORMACJA SWEETS

II MIEJSCE – FESTIWAL TAŃCA DANCE WORLD ŻYWIEC – FORMACJA BINGO

I MIEJSCE – FESTIWAL TAŃCA DANCE WORLD ŻYWIEC – FORMACJA VENTUS

II MIEJSCE – FESTIWAL TAŃCA DANCE WORLD ŻYWIEC – FORMACJA AKCENT

II MIEJSCE – OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL TAŃCA TAKI TANIEC OŚWIĘCIM – FORMACJA KLEKSIK

I MIEJSCE – International Formations Competition Juniors PARZNIEW- FORMACJA BINGO

I MIEJSCE – International Formations Competition Juniors PARZNIEW – FORMACJA VENTUS

I MIEJSCE – Synchronised Dance Show Competition Youth PARZNIEW- FORMACJA AKCENT

V MIEJSCE – Synchronised Dance Show Competition JUNIORS PARZNIEW – FORMACJA REPLAY

VII MIEJSCE – Synchronised Dance Show Competition JUNIORS PARZNIEW – FORMACJA BAJKA

WYRÓŻNIENIE I STOPNIA – OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL TAŃCA RÓŻA SOSNOWIEC KAT. 11-13 LAT – FORMACJA BINGO

WYRÓŻNIENIE II STOPNIA – OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL TAŃCA RÓŻA SOSNOWIEC KAT. 11-13 LAT – FORMACJA BAJKA

II MIEJSCE – OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL TAŃCA RÓŻA SOSNOWIEC KAT. 7-10 LAT – FORMACJA BŁYSK

WYRÓŻNIENIE I STOPNIA OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL TAŃCA RÓŻA SOSNOWIEC KAT. 14-16 LAT – FORMACJA AKCENT

WYRÓŻNIENIE I STOPNIA OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL TAŃCA RÓŻA SOSNOWIEC KAT. 14-16 LAT – FORMACJA VENTUS

3 miejsceKat. Solo Cha cha Juniorki  WORLD ARTISTIC DANCE FEDERATION WARSZAWA Paula Ryszka

4 miejsce – Kat. Solo Cha cha Juniorki WORLD ARTISTIC DANCE FEDERATION PARZNIEW Magdalena Firek

7 miejsce -Kat. Solo Cha cha Juniorki WORLD ARTISTIC DANCE FEDERATION PARZNIEW Karina Maciolek

1miejsce -Kat. Solo Cha cha SENIORKI WORLD ARTISTIC DANCE FEDERATION PARZNIEW Wiktoria Elzbieciak

5 miejsce Final Kat. Solo SAMBA Juniorki WORLD ARTISTIC DANCE FEDERATION PARZNIEW Natalia Durak

1 miejsce -Kat. Solo SAMBA SENIORKI WORLD ARTISTIC DANCE FEDERATION PARZNIEW Patrycja Nowak

2 miejsce -Kat. Solo SAMBA SENIORKI WORLD ARTISTIC DANCE FEDERATION PARZNIEW Weronika Dziedzic

4 miejsce Final -Kat. Solo JIVE Juniorki WORLD ARTISTIC DANCE FEDERATION PARZNIEW Julia Stybak

5 miejsce Final -Kat. Solo JIVE Juniorki WORLD ARTISTIC DANCE FEDERATION PARZNIEW Gabriela Stawowczyk

Półfinał – Kat. Solo JIVE Juniorki WORLD ARTISTIC DANCE FEDERATION PARZNIEW Laura Burtym

4 MIEJSCE – Choreographed Dance Show Competition Adults II PARZNIEW – NIE MA MOCNYCH

I MIEJSCE – Synchronised Dance Show Competition Youth WARSZAWA – FORMACJA AKCENT

5 miejsce Final -Kat. Solo JIVE Juniorki WORLD ARTISTIC DANCE FEDERATION WARSZAWA Julia Stybak

2 miejsce -Kat. Solo SAMBA SENIORKI WORLD ARTISTIC DANCE FEDERATION WARSZAWA Weronika Dziedzic

3 miejsce -Kat. Solo SAMBA SENIORKI WORLD ARTISTIC DANCE FEDERATION WARSZAWA Patrycja Nowak

5 miejsce Final Kat. Solo SAMBA Juniorki WORLD ARTISTIC DANCE FEDERATION WARSZAWA Natalia Durak

3 miejsce -Kat. Solo JIVE Juniorki WORLD ARTISTIC DANCE FEDERATION WARSZAWA Karina Maciolek

2 miejsce -Kat. Solo CHA CHA SENIORKI WORLD ARTISTIC DANCE FEDERATION WARSZAWA WIKTORIA ELŻBIECIAK

4 miejsce -Kat. Solo CHA CHA SENIORKI WORLD ARTISTIC DANCE FEDERATION WARSZAWA WERONIKA SIKORA

 

SUKCESY 2016

 PODSUMOWANIE 

MISTRZOSTWA POLSKI FORMACJI TAŃCA TOWARZYSKIEGO PTT BIAŁYSTOK 2016 – WYNIKI :

kat. JUNIOR MŁODSZY:

MISTRZ POLSKI – PIERWSZE MIEJSCE – FORMACJA BINGO

kat. JUNIOR :

IV MIEJSCE – FORMACJA VENTUS

kat. SENIOR :

II VICE MISTRZ POLSKI – FORMACJA FLESZ

kat. DEBIUTY :

MISTRZ POLSKI – I MIEJSCE – FORMACJA AKCENT

MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ FORMACJI TAŃCA TOWARZYSKIEGO DONAUCUP WIEDEŃ 2016 – WYNIKI :

kat. YOUTH :

I MIEJSCE – FORMACJA VENTUS

II MIEJSCE – FORMACJA BINGO

GALA LAUREAT WYNIK
Konkurs Tańca – Zator – przedszkolaki MINI MINI II MIEJSCE
Konkurs Tańca – Zator – przedszkolaki LEŚNE LUDKI III MIEJSCE    
Konkurs Tańca – Zator klasy I – III BŁYSK I MIEJSCE    
Konkurs Tańca – Zator klasy I – III REPLAY III MIEJSCE    
Konkurs Tańca – Zator klasy I – III KLEKSIK II MIEJSCE    
Konkurs Tańca – Zator klasy IV – VI PERFEKT I MIEJSCE    
 Konkurs Tańca – Zator klasy I V – VI BINGO GRAND PRIX    
Konkurs Tańca – Zator klasy IV – VI BAJKA III MIEJSCE    
Konkurs Tańca – Zator – Gimnazjum AKCENT II MIEJSCE
Ogólnopolski Festiwal Tańca RÓŻA 2016 Sosnowiec – kat.14 – 16 lat AKCENT Wyróżnienie I stopnia
Ogólnopolski Festiwal Tańca RÓŻA 2016 Sosnowiec – kat.10 – 13 lat BAJKA Wyróżnienie II stopnia
Ogólnopolski Festiwal Tańca RÓŻA 2016 Sosnowiec – kat.7 – 9 lat BINGO Wyróżnienie I stopnia    
Ogólnopolski Festiwal Tańca RÓŻA 2016 Sosnowiec – kat.7 – 9 lat BŁYSK III MIEJSCE
Ogólnopolski Festiwal Tańca RÓŻA 2016 Sosnowiec – kat.7 – 9 lat REPLAY
Wyróżnienie II stopnia
World Dance Festival Sosnowiec 2016 AKCENT FINAŁ – V MIEJSCE
Ogólnopolski Festiwal Tańca Taki Taniec Oświęcim 2016 kat. 7- 9 lat REPLAY III MIEJSCE
Ogólnopolski Festiwal Tańca Taki Taniec Oświęcim 2016 kat. 7-9 lat BŁYSK I MIEJSCE    
Ogólnopolski Festiwal Tańca Taki Taniec Oświęcim 2016 kat. junior VENTUS I MIEJSCE    
Ogólnopolski Festiwal Tańca Taki Taniec Oświęcim 2016 kat. junior BINGO II MIEJSCE
 Wodzisławska Gala Taneczna MIX 2016 kat. 7 – 11 lat taniec towarzyski BINGO I MIEJSCE
 Wodzisławska Gala Taneczna MIX 2016 kat. 7 – 11 lat taniec towarzyski  BŁYSK IV MIEJSCE
Wodzisławska Gala Taneczna MIX 2016 kat. 7 – 11 lat taniec towarzyski BAJKA III MIEJSCE
Wodzisławska Gala Taneczna MIX 2016 kat. 12 – 15 lat taniec towarzyski VENTUS I MIEJSCE
Wodzisławska Gala Taneczna MIX 2016 kat. 12 – 15 lat taniec towarzyski PERFEKT V MIEJSCE
Wodzisławska Gala Taneczna MIX 2016 kat. 12 – 15 lat taniec towarzyski AKCENT II MIEJSCE    
Festiwal Kultury Dzieci i Młodzieży ” JAWOR ” 2016 kat. klasy IV – VI BAJKA II MIEJSCE
Festiwal Tańca Żory Reaktywacja 2016 kat. 5 – 9 lat BŁYSK II MIEJSCE    
Festiwal Tańca Żory Reaktywacja 2016 kat. 5 – 9 lat REPLAY WYRÓŻNIENIE
Festiwal Tańca Żory Reaktywacja 2016 kat.  9 – 11 lat BAJKA WYRÓŻNIENIE
Festiwal Tańca Żory Reaktywacja 2016 kat. 9 – 11  lat BINGO III MIEJSCE
 Festiwal Tańca Żory Reaktywacja 2016 kat.12 -15  lat  AKCENT III MIEJSCE 
Festiwal Tańca Żory Reaktywacja 2016 kat. 12 – 15  lat PERFEKT WYRÓŻNIENIE
   
Międzynarodowy Turniej Formacji Tańca Towarzyskiego Open Radom 2016  FLESZ IV MIEJSCE    
Międzynarodowy Turniej Formacji Tańca Towarzyskiego Open Radom 2016   VENTUS IV MIEJSCE    
Międzynarodowy Turniej Formacji Tańca Towarzyskiego Open Radom 2016   BINGO I MIEJSCE
 Ogólnopolski Turniej Tańca Rytmy Ulicy 2016   BAJKA  
IV MIEJSCE
   
 Ogólnopolski Turniej Tańca Rytmy Ulicy 2016  PERFEKT  III MIEJSCE
Ogólnopolski Turniej Tańca Rytmy Ulicy 2016 AKCENT II MIEJSCE

 2015

PODSUMOWANIE 

I. W tym roku stanęliśmy na podium 30 razy !!

II. Zdobyliśmy :

8 ZŁOTYCH MEDALI 
15 SREBRNYCH MEDALI 
7 BRĄZOWYCH MEDALI 
11 WYRÓŻNIEŃ 

GALA LAUREAT WYNIK
Konkurs Tańca – Zator – przedszkolaki AKT II MIEJSCE
Konkurs Tańca – Zator klasy I – III BINGO I MIEJSCE    
Konkurs Tańca – Zator klasy I – III BŁYSK II MIEJSCE    
Konkurs Tańca – Zator klasy I – III REPLAY III MIEJSCE    
Konkurs Tańca – Zator klasy IV – VI VENTUS I MIEJSCE    
Konkurs Tańca – Zator klasy IV – VI PERFEKT III MIEJSCE    
 Konkurs Tańca – Zator klasy IV – VI KADR WYRÓŻNIENIE    
Konkurs Tańca – Zator klasy I – III instytucje publiczne BAJKA II MIEJSCE    
Mistrzostwa Polski IDO show dance – Jędrzejów 2015 FAŁSZ FINAŁ – V MIEJSCE
VIII Ogólnopolski Festiwal Tańca RÓŻA 2015 Sosnowiec – kat.14 – 16 lat AKCENT Wyróżnienie I stopnia
VIII Ogólnopolski Festiwal Tańca RÓŻA 2015 Sosnowiec – kat.10 – 13 lat VENTUS Wyróżnienie I stopnia
VIII Ogólnopolski Festiwal Tańca RÓŻA 2015 Sosnowiec – kat.7 – 9 lat BINGO Wyróżnienie I stopnia    
VIII Ogólnopolski Festiwal Tańca RÓŻA 2015 Sosnowiec – kat.7 – 9 lat BŁYSK Wyróżnienie II stopnia
Konkurs Tańca Złote Sznurowadło Libiąż 2015 kat. 7 – 15 lat AKCENT II MIEJSCE
Konkurs Tańca Złote Sznurowadło Libiąż 2015 kat. 7 – 15 lat VENTUS III MIEJSCE
Konkurs Tańca Złote Sznurowadło Libiąż 2015 kat. 7 – 15 lat PERFEKT Wyróżnienie
Konkurs Tańca Złote Sznurowadło Libiąż 2015 kat. 7 – 15 lat BINGO Wyróżnienie
Konkurs Tańca Złote Sznurowadło Libiąż 2015 kat. pow. 15 lat NIE MA MOCNYCH II MIEJSCE
Festiwal Form Muzycznych i Tanecznych ” Talenty Małopolski 2015 „ BINGO  TALENT MAŁOPOLSKI      
Festiwal Form Muzycznych i Tanecznych ” Talenty Małopolski 2015 „ AKCENT  FINAŁ – Wyróżnienie
Festiwal Form Muzycznych i Tanecznych ” Talenty Małopolski 2015 „ VENTUS FINAŁ – Wyróżnienie
Dance Passion-Ogólnopolski Konkurs Tańca o Puchar Prezydenta Miasta Jastrzębie-Zdrój  2015 kat. 7-11 lat BINGO II MIEJSCE
 Festiwal Artystyczny Młodzieży FAM Kraków 2015 AKCENT Wyróżnienie
 Wodzisławska Gala Taneczna MIX 2015 kat. 7 – 11 lat taniec towarzyski BINGO I MIEJSCE
 Wodzisławska Gala Taneczna MIX 2015 kat. 7 – 11 lat taniec towarzyski  BŁYSK III MIEJSCE
Wodzisławska Gala Taneczna MIX 2015 kat. 12 – 15 lat taniec towarzyski AKCENT II MIEJSCE
Wodzisławska Gala Taneczna MIX 2015 kat. 12 – 15 lat taniec towarzyski VENTUS IV MIEJSCE
Wodzisławska Gala Taneczna MIX 2015 kat. 12 – 15 lat taniec towarzyski PERFEKT V MIEJSCE
Wodzisławska Gala Taneczna MIX 2015 kat. 16+ lat taniec towarzyski FLESZ II MIEJSCE    
Festiwal Kultury Dzieci i Młodzieży ” JAWOR ” 2015 kat. klasy I-III BAJKA II MIEJSCE
Festiwal Tańca Żory Reaktywacja 2015 kat. 5 – 9 lat BINGO I MIEJSCE    
OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL TAŃCA „TAKI TANIEC” 2015 DZIECI BŁYSK I MIEJSCE
OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL TAŃCA „TAKI TANIEC” 2015 DZIECI BAJKA III MIEJSCE
OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL TAŃCA „TAKI TANIEC” 2015 JUNIOR BINGO II MIEJSCE
 OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL TAŃCA „TAKI TANIEC” 2015 JUNIOR  AKCENT III MIEJSCE 
Chrzanowska Lokomotywa Artystyczna 2015 kat. 7-12 BŁYSK I MIEJSCE
Chrzanowska Lokomotywa Artystyczna 2015 kat. 7-12 BINGO II MIEJSCE    
Chrzanowska Lokomotywa Artystyczna 2015 kat. 13-20 FLESZ II MIEJSCE
Chrzanowska Lokomotywa Artystyczna 2015 kat. Dorośli NIE MA MOCNYCH III MIEJSCE    
Międzynarodowy Turniej Formacji Tańca Towarzyskiego Open Radom 2015  KLASYFIKACJA OGÓLNA FLESZ II MIEJSCE
Międzynarodowy Turniej Formacji Tańca Towarzyskiego Open Radom 2015  KLASYFIKACJA OGÓLNA VENTUS VII MIEJSCE    
Międzynarodowy Turniej Formacji Tańca Towarzyskiego Open Radom 2015  KLASYFIKACJA 16+ FLESZ II MIEJSCE
Międzynarodowy Turniej Formacji Tańca Towarzyskiego Open Radom 2015  KLASYFIKACJA 7-15 VENTUS V MIEJSCE
Turniej Tańca Towarzyskiego Par Bezklasowych Radom 2015 Oliwia Kolber – Dawid Dusik V MIEJSCE – FINAŁ
Dance World – Turniej Tańca Żywiec 2015 kat. Junior AKCENT I MIEJSCE
 Dance World – Turniej Tańca Żywiec 2015 kat. Junior  ESTERA ŁABZA  Wyróżnienie za osobowość sceniczną!
 Dance World – Turniej Tańca Żywiec 2015 kat. Senior  FLESZ I MIEJSCE 

2014

PODSUMOWANIE 

I. W tym roku stanęliśmy na podium 51 razy !!

II. Zdobyliśmy :

14 ZŁOTYCH MEDALI 
19 SREBRNYCH MEDALI 
18 BRĄZOWYCH MEDALI 
8 WYRÓŻNIEŃ 

III. Otrzymane nominacje :

TVN MAM TALENT 
TALENTY MAŁOPOLSKI 2014 – 2 NOMINACJE 

13.09.2014 – MISTRZOSTWA POLSKI FORMACJI TAŃCA TOWARZYSKIEGO FTS ELBLĄG  :

1 MIEJSCE/ZŁOTY MEDALFORMACJA VENTUS 

29.11.2014 – MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ FORMACJI TAŃCA TOWARZYSKIEGO DONAU CUP WIEDEŃ  :

2 MIEJSCE /JUNIOR LIGA/ – FORMACJA VENTUS

4 MIEJSCE/OPEN LIGA/ – FORMACJA VENTUS

GALA LAUREAT WYNIK
Konkurs Tańca – Zator – klasy liceum FAŁSZ I MIEJSCE    
Konkurs Tańca – Zator – klasy liceum ELL II MIEJSCE    
Konkurs Tańca – Zator – klasy liceum FLESZ II MIEJSCE    
Konkurs Tańca – Zator klasy I – VI instytucje publiczne BAJKA III MIEJSCE    
Konkurs Tańca – Zator klasy I-VI instytucje publiczne TĘCZA III MIEJSCE    
Konkurs Tańca – Zator klasy I – VI BINGO II MIEJSCE    
Konkurs Tańca – Zator klasy I – VI VENTUS I MIEJSCE    
 Konkurs Tańca – Zator klasy gimnazjum PERFEKT III MIEJSCE    
Konkurs Tańca – Zator klasy gimnazjum AKCENT I MIEJSCE    
Konkurs Tańca – Zator – przedszkolaki AKT III MIEJSCE    
Konkurs Tańca – Zator – przedszkolaki BŁYSK I MIEJSCE    
Konkurs Tańca – Zator – przedszkolaki REPLAY II MIEJSCE
VII Ogólnopolski Festiwal Tańca RÓŻA 2014 Sosnowiec – kat.7 – 12 lat TĘCZA Wyróżnienie II stopnia
VII Ogólnopolski Festiwal Tańca RÓŻA 2014 Sosnowiec – kat.7 – 12 lat BINGO III MIEJSCE    
VII Ogólnopolski Festiwal Tańca RÓŻA 2014 Sosnowiec – kat.7 – 12 lat VENTUS II MIEJSCE
VII Ogólnopolski Festiwal Tańca RÓŻA 2014 Sosnowiec –  kat. 13 – 15 lat ELL Wyróżnienie II stopnia
VII Ogólnopolski Festiwal Tańca RÓŻA 2014 Sosnowiec –  kat. 13 – 15 lat AKCENT Wyróżnienie I stopnia
VII Ogólnopolski Festiwal Tańca RÓŻA 2014 Sosnowiec –  kat. pow. lat 16 FAŁSZ Wyróżnienie I stopnia
VII Ogólnopolski Festiwal Tańca RÓŻA 2014 Sosnowiec –  kat. pow. lat 16 FLESZ Wyróżnienie II stopnia
Festiwal Form Muzycznych i Tanecznych ” Talenty Małopolski 2014 „ BŁYSK Wyróżnienie
Festiwal Form Muzycznych i Tanecznych ” Talenty Małopolski 2014 „ BINGO  FINAŁ      
Festiwal Form Muzycznych i Tanecznych ” Talenty Małopolski 2014 FLESZ  FINAŁ
Festiwal Form Muzycznych i Tanecznych ” Talenty Małopolski 2014 „ VENTUS Wyróżnienie
World Dance Festival Sosnowiec 2014 kat. show dance pow. lat 16 FAŁSZ II MIEJSCE      
World Dance Festival Sosnowiec 2013 kat. show dance 13 – 15 lat AKCENT III MIEJSCE
 Wodzisławska Gala Taneczna MIX 2014 kat. pow. lat 16 show dance FAŁSZ III MIEJSCE      
Wodzisławska Gala Taneczna MIX 2014 kat. 7 – 12 lat taniec towarzyski BINGO II MIEJSCE      
Wodzisławska Gala Taneczna MIX 2014 kat. 7 – 12 lat taniec towarzyski VENTUS I MIEJSCE      
 Wodzisławska Gala Taneczna MIX 2014 kat. 7 – 12 lat taniec towarzyski PERFEKT III MIEJSCE
 Wodzisławska Gala Taneczna MIX 2014 kat. 7 – 12 lat taniec towarzyski REPLAY V MIEJSCE
 Wodzisławska Gala Taneczna MIX 2014 kat. 7 – 12 lat taniec towarzyski  BŁYSK IV MIEJSCE
Wodzisławska Gala Taneczna MIX 2014 kat. 13 – 15 lat taniec towarzyski AKCENT III MIEJSCE
Wodzisławska Gala Taneczna MIX 2014 kat. 13 – 15 lat taniec towarzyski TĘCZA V MIEJSCE
Wodzisławska Gala Taneczna MIX 2014 kat. 13 – 15 lat taniec towarzyski ELL VI MIEJSCE
Festiwal Kultury Dzieci i Młodzieży ” JAWOR ” 2014 kat. klasy I – III BŁYSK III MIEJSCE    
Festiwal Kultury Dzieci i Młodzieży ” JAWOR ” 2014 kat. klasy IV – VI TĘCZA I MIEJSCE
Festiwal Tańca Żory Reaktywacja 2014 kat. 5 – 9 lat BINGO I MIEJSCE    
Festiwal Tańca Żory Reaktywacja 2014 kat. 5 – 9 lat BŁYSK III MIEJSCE
Festiwal Tańca Żory Reaktywacja 2014 kat. 10-12 lat VENTUS Wyróżnienie
 Festiwal Tańca Żory Reaktywacja 2014 kat. 10 – 12 lat  PERFEKT  III MIEJSCE
 Festiwal Tańca Żory Reaktywacja 2014 kat. 13 – 15 lat  AKCENT II MIEJSCE
Festiwal Tańca Żory Reaktywacja 2014 kat.16+ FAŁSZ  I MIEJSCE
 Festiwal Tańca Żory Reaktywacja 2014 kat.16+  FLESZ  III MIEJSCE
 Chrzanowska Lokomotywa Artystyczna 2014 kat. Latino 16+ FAŁSZ I MIEJSCE
 Chrzanowska Lokomotywa Artystyczna 2014 kat. Latino 16+ AKCENT II MIEJSCE
Chrzanowska Lokomotywa Artystyczna 2014 Kat. Taniec Towarzyski 16+ FLESZ II MIEJSCE
Chrzanowska Lokomotywa Artystyczna 2014 kat. 13-15 Taniec Towarzyski VENTUS I MIEJSCE
     
Chrzanowska Lokomotywa Artystyczna 2014 kat. 7-12 LATINO SOLO KLEKSIK II MIEJSCE
Chrzanowska Lokomotywa Artystyczna 2014 kat. 7-12 LATINO SOLO REPLAY III MIEJSCE    
Chrzanowska Lokomotywa Artystyczna 2014 kat. 7-12 LATINO SOLO BAJKA III MIEJSCE
Chrzanowska Lokomotywa Artystyczna 2014 kat. 7-12 TANIEC TOWARZYSKI BINGO I MIEJSCE    
Chrzanowska Lokomotywa Artystyczna 2014 kat. 7-12 TANIEC TOWARZYSKI BŁYSK III MIEJSCE
Festiwal Artystyczny Młodzieży FAM Kraków 2014 AKCENT I MIEJSCE
Dance Passion-Ogólnopolski Konkurs Tańca o Puchar Prezydenta Miasta Jastrzębie-Zdrój kat.12-15lat VENTUS II MIEJSCE    
 Dance Passion-Ogólnopolski Konkurs Tańca o Puchar Prezydenta Miasta Jastrzębie-Zdrój kat. 12-15 lat BINGO III MIEJSCE    
Dance Passion-Ogólnopolski Konkurs Tańca o Puchar Prezydenta Miasta Jastrzębie-Zdrój Kat. 16+ FLESZ I MIEJSCE
Międzynarodowy Turniej Formacji Tańca Towarzyskiego Open Radom 2014 KAT. 7 – 15 VENTUS VI MIEJSCE    
Międzynarodowy Turniej Formacji Tańca Towarzyskiego Open Radom 2014 KAT. 16+ FLESZ IV MIEJSCE    
OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL TAŃCA „TAKI TANIEC” 2014 DZIECI BINGO II MIEJSCE    
OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL TAŃCA „TAKI TANIEC” 2014 DZIECI BŁYSK III MIEJSCE    
OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL TAŃCA „TAKI TANIEC” 2014 JUNIORZY VENTUS II MIEJSCE    
OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL TAŃCA „TAKI TANIEC” 2014 JUNIORZY AKCENT III MIEJSCE    
OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL TAŃCA „TAKI TANIEC” 2014 SENIORZY FLESZ II MIEJSCE
 

2013

 

GALA LAUREAT WYNIK
Konkurs Tańca – Zator klasy I – III BINGO III miejsce
Konkurs Tańca – Zator klasy I – III KLIPS Wyróżnienie
Konkurs Tańca – Zator klasy I – III BAJKA III miejsce
Konkurs Tańca – Zator klasy IV – VI VENTUS I miejsce
Konkurs Tańca – Zator klasy IV – VI AKCENT I miejsce
Konkurs Tańca – Zator klasy IV – VI PERFEKT III miejsce
Konkurs Tańca – Zator klasy IV – VI TĘCZA II miejsce
 Konkurs Tańca – Zator klasy gimnazjum FLESZ I miejsce
Konkurs Tańca – Zator klasy gimnazjum ELL II miejsce
Konkurs Tańca – Zator – klasy liceum FAŁSZ GRAND PRIX
Konkurs Tańca – Zator – przedszkolaki FUKSIK II miejsce
VI Ogólnopolski Festiwal Tańca RÓŻA 2013 Sosnowiec – kat.7 – 12 lat AKCENT Wyróżnienie II stopnia
VI Ogólnopolski Festiwal Tańca RÓŻA 2013 Sosnowiec – kat.7 – 12 lat TĘCZA Wyróżnienie II stopnia
VI Ogólnopolski Festiwal Tańca RÓŻA 2013 Sosnowiec – kat.7 – 12 lat BINGO Wyróżnienie I stopnia
VI Ogólnopolski Festiwal Tańca RÓŻA 2013 Sosnowiec – kat.7 – 12 lat VENTUS Wyróżnienie I stopnia
VI Ogólnopolski Festiwal Tańca RÓŻA 2013 Sosnowiec –  kat. 7 – 12 lat FUKSIK Wyróżnienie III stopnia
VI Ogólnopolski Festiwal Tańca RÓŻA 2013 Sosnowiec –  kat. 7 – 12 lat KLIPS Wyróżnienie III stopnia
VI Ogólnopolski Festiwal Tańca RÓŻA 2013 Sosnowiec –  kat. 13 – 15 lat ELL  Wyróżnienie II stopnia
VI Ogólnopolski Festiwal Tańca RÓŻA 2013 Sosnowiec –  kat. 13 – 15 lat FLESZ III miejsce
VI Ogólnopolski Festiwal Tańca RÓŻA 2013 Sosnowiec –  kat. pow. lat 16 FAŁSZ Wyróżnienie II stopnia
Festiwal Form Muzycznych i Tanecznych ” Talenty Małopolski 2013 „ FAŁSZ  FINAŁ
Festiwal Form Muzycznych i Tanecznych ” Talenty Małopolski 2013 „ KADR  Wyróżnienie
Festiwal Form Muzycznych i Tanecznych ” Talenty Małopolski 2013 „ AKCENT Wyróżnienie
World Dance Festival Sosnowiec 2013 kat. show dance pow. lat 16 FAŁSZ V miejsce
World Dance Festival Sosnowiec 2013 kat. show dance 13 – 15 lat ELL V miejsce
World Dance Festival Sosnowiec 2013 kat. show dance 13 – 15 lat AKCENT VI miejsce
Wodzisławska Gala Taneczna MIX 2013 kat. 7 – 12 lat taniec towarzyski BINGO I miejsce
Wodzisławska Gala Taneczna MIX 2013 kat. 7 – 12 lat taniec towarzyski VENTUS V miejsce
 Wodzisławska Gala Taneczna MIX 2013 kat. 7 – 12 lat taniec towarzyski PERFEKT VI miejsce
 Wodzisławska Gala Taneczna MIX 2013 kat. 13 – 15 lat taniec towarzyski FLESZ I miejsce
 Wodzisławska Gala Taneczna MIX 2013 kat. pow. lat 16 show dance  FAŁSZ
 I miejsce
Festiwal Kultury Dzieci i Młodzieży ” JAWOR ” 2013 kat. klasy I – III BINGO I miejsce
Festiwal Kultury Dzieci i Młodzieży ” JAWOR ” 2013 kat. klasy I – III FUKSIK II miejsce
Festiwal Kultury Dzieci i Młodzieży ” JAWOR ” 2013 kat. klasy I – III BAJKA Wyróżnienie
Festiwal Kultury Dzieci i Młodzieży ” JAWOR ” 2013 kat. klasy Iv – VI VENTUS I miejsce
Festiwal Kultury Dzieci i Młodzieży ” JAWOR ” 2013 kat. klasy IV – VI PERFEKT II miejsce
Festiwal Kultury Dzieci i Młodzieży ” JAWOR ” 2013 kat. klasy gimnazjum FLESZ I miejsce
Festiwal Kultury Dzieci i Młodzieży ” JAWOR ” 2013 kat. klasy liceum FAŁSZ I miejsce
Festiwal Kultury Dzieci i Młodzieży ” JAWOR ” 2013 kat. klasy gimnazjum kat. JAZZ KADR Wyróżnienie
 Chrzanowska Lokomotywa Artystyczna 2013 kat. Latino 7 – 12 lat  PERFEKT  V miejsce
  Chrzanowska Lokomotywa Artystyczna 2013 kat. Taniec Towarzyski 7 – 12 lat  BINGO III miejsce 
  Chrzanowska Lokomotywa Artystyczna 2013 kat. Taniec Towarzyski 7 – 12 lat  VENTUS  II miejsce
  Chrzanowska Lokomotywa Artystyczna 2013 kat. Taniec Towarzyski   pow.lat 13  FLESZ  III miejsce
 Chrzanowska Lokomotywa Artystyczna 2013 kat. Latino pow. lat 13 FAŁSZ I miejsce
 Chrzanowska Lokomotywa Artystyczna 2013 kat. Latino pow. lat 13 ELL V miejsce
Ogólnopolski Festiwal Tańca TAKI TANIEC 2013 FLESZ II MIEJSCE
Ogólnopolski Festiwal Tańca TAKI TANIEC 2013 AKCENT I MIEJSCE

 

 

 

 
2012
GALA LAUREAT WYNIK
Konkurs Tańca – Zator kat. 11 – 12 lat PERFEKT III miejsce
Konkurs Tańca – Zator kat.do lat 10 VENTUS I miejsce
Konkurs Tańca – Zator kat. pow. lat 16 FAŁSZ GRAND PRIX
Konkurs Tańca – Zator kat. 13 – 16 lat FLESZ II miejsce
Konkurs Tańca – Zator kat. 11 – 12 lat AKCENT I miejsce
Konkurs Tańca – Zator kat. 13 – 16 lat ELL I miejsce
Konkurs Tańca – Zator kat. do lat 10 BINGO II miejsce
 Konkurs Tańca – Zator kat. do lat 10 KLIPS Wyróżnienie 
Konkurs Tańca – Zator – kat. szkół podstawowych TĘCZA II miejsce
Konkurs Tańca – Zator – kat. szkół podstawowych BAMBI III miejsce
V Ogólnopolski Festiwal Tańca RÓŻA 2012 Sosnowiec – kat.7 – 12 lat                                    ( startowały 43 formacje) VENTUS III miejsce
V Ogólnopolski Festiwal Tańca RÓŻA 2012 Sosnowiec – kat.7 – 12 lat                                    ( startowały 43 formacje) AKCENT Wyróżnienie I stopnia
V Ogólnopolski Festiwal Tańca RÓŻA 2012 Sosnowiec – kat.7 – 12 lat                                    ( startowały 43 formacje) TĘCZA Wyróżnienie II stopnia
V Ogólnopolski Festiwal Tańca RÓŻA 2012 Sosnowiec – kat.13 – 16 lat                                    ( startowało 39 formacji) FLESZ Wyróżnienie II stopnia
V Ogólnopolski Festiwal Tańca RÓŻA 2012 Sosnowiec – kat.13 – 16 lat                                    ( startowało 39 formacji) ELL Wyróżnienie II stopnia
V Ogólnopolski Festiwal Tańca RÓŻA 2012 Sosnowiec –  kat.pow.lat 17                                    ( startowały 22 formacje) FAŁSZ III miejsce
III Ogólnopolski Przegląd Dziecięcych i Młodzieżowych Formacji Tanecznych – Jedlicze 2012 – kat. 7 – 10 lat VENTUS Wyróżnienie
III Ogólnopolski Przegląd Dziecięcych i Młodzieżowych Formacji Tanecznych – Jedlicze 2012 – kat. 11 – 15 lat AKCENT Wyróżnienie
III Ogólnopolski Przegląd Dziecięcych i Młodzieżowych Formacji Tanecznych – Jedlicze 2012 – kat. 11 – 15 lat FLESZ Wyróżnienie
III Ogólnopolski Przegląd Dziecięcych i Młodzieżowych Formacji Tanecznych – Jedlicze 2012 – kat. powyżej 16 lat FAŁSZ II miejsce
Festiwal Form Muzycznych i Tanecznych ” Talenty Małopolski 2012 „ TĘCZA  FINAŁ
Festiwal Form Muzycznych i Tanecznych ” Talenty Małopolski 2012 „ KAROLINA STACHURA  FINAŁ
Festiwal Form Muzycznych i Tanecznych ” Talenty Małopolski 2012 „ WERONIKA MAKOWSKA WYRÓŻNIENIE
Festiwal Form Muzycznych i Tanecznych ” Talenty Małopolski 2012 „ AKT WYRÓŻNIENIE
Festiwal Form Muzycznych i Tanecznych ” Talenty Małopolski 2012 „ SONIA PAWŁOWSKA WYRÓŻNIENIE
Wodzisławska Gala Taneczna MIX 2012 kat. 7 – 10 lat VENTUS IV miejsce
Wodzisławska Gala Taneczna MIX 2012 kat. 11 – 15 lat FLESZ IV miejsce
Wodzisławska Gala Taneczna MIX 2012 kat. pow. 16 lat FAŁSZ II miejsce
 Festiwal Kultury Dzieci i Młodzieży ” JAWOR ” 2012 kat. klas I – III VENTUS
I miejsce
 Festiwal Kultury Dzieci i Młodzieży ” JAWOR ” 2012 kat. klas I – III BINGO
II miejsce
 Festiwal Kultury Dzieci i Młodzieży ” JAWOR ” 2012 kat. klas IV – VI  AKCENT  III miejsce
Festiwal Kultury Dzieci i Młodzieży ” JAWOR ” 2012 kat. klas gimnazjalnych FLESZ II miejsce
Festiwal Kultury Dzieci i Młodzieży ” JAWOR ” 2012 kat. klas ponadgimnazjalnych FAŁSZ I miejsce
Festiwal Kultury Dzieci i Młodzieży ” JAWOR ” 2012 kat. JAZZ AKT II miejsce
XVII Ogólnopolskie Konfrontacje Zespołów Tanecznych Małogoszcz 2012 kat. do lat 11 VENTUS WYRÓŻNIENIE
XVII Ogólnopolskie Konfrontacje Zespołów Tanecznych Małogoszcz 2012 kat. 12 – 15 LAT FLESZ WYRÓŻNIENIE
XVII Ogólnopolskie Konfrontacje Zespołów Tanecznych Małogoszcz 2012 kat. pow. lat 16 FAŁSZ WYRÓŻNIENIE
Festiwal Tańca RYTMY ULICY 2012 Kat. 7 – 19 lat Zespoły taneczne VENTUS FINAŁ
Festiwal Tańca RYTMY ULICY 2012 Kat. 7 – 19 lat Zespoły taneczne FLESZ FINAŁ
Festiwal Tańca RYTMY ULICY 2012 Kat. 7 – 19 lat Formacje dziewczęce AKCENT 3 MIEJSCE
Festiwal Tańca RYTMY ULICY 2012 Kat. 7 – 19 lat Formacje dziewczęce TĘCZA FINAŁ
Festiwal Tańca RYTMY ULICY 2012 Kat. 7 – 19 lat Formacje dziewczęce ELL FINAŁ
Festiwal Tańca RYTMY ULICY Kat. 13 – 19 Show Dance FAŁSZ 3 miejsce
33. Międzynarodowy Dziecięcy Festiwal Piosenki i Tańca Konin 2012 Kat. Taniec Towarzyski FLESZ BRĄZOWY APLAUZ
Festiwal Tańca GWIAZDOR Jaworzno kat. Solo Jazz Weronika Makowska IV miejsce
Festiwal Tańca GWIAZDOR Jaworzno kat. Solo Jazz Karolina Stachura V miejsce
Festiwal Tańca GWIAZDOR Jaworzno kat. Solo Jazz Sonia Pawłowska II miejsce
Festiwal Tańca GWIAZDOR Jaworzno kat. Duety Jazz Dagmara Kulesza, Marzena Kramarczyk IV miejsce
Festiwal Artystyczny Młodzieży FAM Kraków 2012 FAŁSZ I miejsce NAGRODA GŁÓWNA

2011

 

Gala Laureat Wynik
Festiwal Kultury Dzieci i Młodzieży ” Jawor ” kat. do lat 10 Ventus I miejsce
Festiwal Kultury Dzieci i Młodzieży ” Jawor ” kat. do lat 10 Tęcza II miejsce
Festiwal Kultury Dzieci i Młodzieży ” Jawor ” kat. pow. lat 15 Fałsz II miejsce
Festiwal Kultury Dzieci i Młodzieży ” Jawor ” kat. do lat 15 Flesz III miejsce
Konkurs Tańca – Zator kat.do lat 10 Ventus I miejsce
Konkurs Tańca – Zator kat. pow. lat 15 Fałsz I miejsce
Konkurs Tańca – Zator kat. do lat 15 Flesz II miejsce
Konkurs Tańca – Zator kat. do lat 15 Akcent III miejsce
Konkurs Tańca – Zator kat. do lat 10 Sentio II miejsce
Ogólnopolski Festiwal Taneczny ” Róża „ Flesz Wyróżnienie I stopnia
Ogólnopolski Festiwal Taneczny ” Róża „ Ventus Wyróżnienie II stopnia
XXXI Festiwal Artystyczny Młodzieży FAM Fałsz III miejsce
X Wodzisławska Gala Taneczna ” Iwoniczanka 2011 ” kat. do lat 15 Flesz V miejsce
X Wodzisławska Gala Taneczna ” Iwoniczanka 2011″ kat. pow. lat 15 Fałsz V miejsce
Wodzisławska Gala Taneczna ” MIX 2011 ” kat. do lat 15 Ventus Wyróżnienie
Festiwal Form Muzycznych i Tanecznych ” Talenty Małopolski „ Akcent Finał
Festiwal Form Muzycznych i Tanecznych ” Talenty Małopolski „ Fałsz Finał
VIII Festiwal Twórczości im. Ks. Siemaszki Fałsz Wyróżnienie
Festiwal Tańca ” Rytmy Ulicy „ Tęcza V miejsce
Festiwal Tańca ” Rytmy Ulicy „ Akcent IV miejsce
Festiwal Tańca ” Rytmy Ulicy „ Fałsz VI miejsce

2010

Gala Laureat Wynik
Festiwal Kultury Dzieci i Młodzieży ” Jawor ” kat. do lat 15 Akcent I miejsce
Festiwal Kultury Dzieci i Młodzieży ” Jawor ” kat. do lat 15 Flesz II miejsce
Festiwal Kultury Dzieci i Młodzieży ” Jawor ” kat.do lat 10 Ventus III miejsce
Festiwal Kultury Dzieci i Młodzieży ” Jawor ” kat. pow. lat 15 Fałsz III miejsce
Wodzisławska Gala Taneczna „MIX 2010” kat. do lat 15 Akcent V miejsce
Wodzisławska Gala Taneczna „MIX 2010” kat. pow. lat 15 Fałsz V miejsce
Festiwal Tańca Rytmy Ulicy Akcent IV miejsce
Festiwal Tańca Rytmy Ulicy Fałsz V miejsce
Festiwal Form Muzycznych i Tanecznych ” Talenty Małopolski „ Specto Wyróżnienie
Festiwal Form Muzycznych i Tanecznych ” Talenty Małopolski „ Akcent Wyróżnienie

2009

Gala Laureat Wynik
Festiwal Kultury Dzieci i Młodzieży ” Jawor ” kat. pow.lat 15 Enim II miejsce
Festiwal Kultury Dzieci i Młodzieży ” Jawor ” kat. do lat 10 Ventus III miejsce
Festiwal Form Muzycznych i Tanecznych ” Talenty Małopolski „ Enim Finał