OFERTA DLA PRZEDSZKOLI

Ruch poprzez taniec jest ważnym elementem w życiu nie tylko dorosłych, ale również dzieci. Taniec pomaga dziecku polepszyć koordynację ruchową, walczy z wadami postawy, a przede wszystkim rozwija wrażliwość na sztukę. Dla dziecka taniec staje się przeżyciem wyjątkowym i magicznym, wprowadza je w świat, gdzie mała dziewczynka może stać się księżniczką na balu. Naszą ofertę chcemy skierować do najmłodszych adeptów tańca będących uczniami przedszkoli. Wierzymy, że będziemy w stanie sprostać wymaganiom rodziców i dzieci w poszczególnych kategoriach tańca.

Celem zajęć jest wykształcenie wrażliwości na wszelkie formy rytmu muzycznego (rozwijanie słuchu rytmicznego, poczucia rytmu), kształcenie koordynacji ruchowej, równowagi statycznej i dynamicznej, wyrobienie szybkiej reakcji na muzykę (skupienie i koncentracja uwagi). Naszym priorytetem jest nauka tańca poprzez zabawę.

Nasze studio posiada wykwalifikowanych instruktorów posiadających kilkuletnie doświadczenie w pracy z dziećmi. Oferujemy prowadzenie regularnych zajęć w przedszkolach dla dzieci w wieku od 3 – 6 lat. Zajęcia dostosowywane są do wieku i predyspozycji uczestników. Od 4 lat prowadzimy nasze zajęcia w 8 przedszkolach na terenie powiatu Oświęcimskiego.

Po ukończenie zajęć w przedszkolu dzieci mają możliwość kontynuowania nauki wybranego stylu w prywatnej szkole tańca.

Zapraszamy do współpracy.