OFERTA DLA DZIECI I MŁODZIEŻY

Taniec Towarzyski z elementami zabawy dla najmłodszych

Nasze zajęcia taneczne to nie szkółka to prawdziwa szkoła tańca! Zajęcia przeznaczone są dla dzieci w wieku 5 – 8 lat. To mieszanka ćwiczeń ogólnorozwojowych i rytmicznych. Krok po kroku wprowadzamy dzieci w świat muzyki i tańca.Dzięki nauce tańca dziecko może odkryć swoje zdolności, zamiłowanie i nabrać pewności siebie. Pracujemy nad koordynacją ruchową oraz poprawiamy koncentrację. Taniec to bezustanna zabawa, która rozwija, a jednocześnie relaksuje.
 

Taniec towarzyski dla dzieci i młodzieży

Na zajęciach realizowany jest Światowy Program Taneczny.Nauką będą objęte tańce latynoamerykańskie – samba, rumba, cha cha, jive i pasodoble. Świetna forma nauki poruszania się pełnego gracji, elegancji i wdzięku, a także sposób na poprawę kondycji fizycznej, równowagi ciała, koordynacji ruchu z muzyką. Ćwiczenia te poprawiają elastyczność mięśni, wysmuklają sylwetkę.Formacje trenują w parach bądź solo latin dziewczyny. Formacje dziewczęce swoje choreografie mają wzbogacone o elementy show dance.  Po ukończeniu 2 semestrów istnieje możliwość kontynuacji nauki w reprezentacyjnych formacjach tanecznych.
Zajęcia przeznaczone dla młodzieży w wieku od 8 – 20 lat.

 

 

TANIEC NOWOCZESNY Z ELEMENTAMI BALETU

Taniec nowoczesny z elementami baletu jest idealny  dla tych, którzy pasjonują się tańcem i mają zamiar rozpocząć naukę tej niezwykłej sztuki. Magiczny urok baletu bierze się stąd, że jest on częścią świata teatru. Chcielibyśmy rozwinąć u dzieci osobowość, pasję, radość z tańca. Poprzez zabawę tańcem dzieci będą mogły odkryć swoją wrażliwość i piękno.Zajęcia baletowe dla dzieci to podstawowe ćwiczenia klasyczne wzbogacone o zabawy, wpływające na równowagę, postawę sylwetki, wzmocnienie ciała. Zajęcia rozwijające: koordynację ruchową, pamięć wzrokową i mięśniową, poczucie rytmu i wrażliwość muzyczną.
Zapraszamy na zajęcia dzieci w wieku od 3 – 6 lat.
Zajęcia odbywają się:

Środa 16:15 – 17:00 3-5 lat MINIŚroda 17:00 – 17:45 6-9 lat AKT

Jazz

Jazz dance jest to taniec ruchu. Silny techniczny fundament umożliwia tancerzowi skupienie się na aspektach stylistycznych i emocjach w tańcu. Silne i gwałtowne zmiany są znacząco usprawnione poprzez dobrą technikę baletową w tle. Jest to taniec dynamiczny, a wszystkie ruchy są precyzyjne. Opiera się na izolacji, kontroli i koordynacji poszczególnych części ciała. Na zajęciach tańca jazz dance można wyzwolić z siebie ogromną energię. Nauka jazzu wymaga odpowiedniego rozgrzania mięśni, by zapobiec urazom. Dzięki tym zajęciom lepiej można poznać własne ciało.
Zajęcia prowadzone z zakresu: funky jazz, broadway jazz, lyrical jazz, modern jazz.
Zajęcia odbywają się:

Środa 17:45 – 19:00