Zmiana Siedziby !!!

Od dnia 6 maja 2013 r.  Studio Tańca oraz Fitness zostaje przeniesione 

na ul.Unii Europejskiej H39 w Oświęcimiu.

(Obok siłowni Centrum Fitness Club)

Zapewniamy Państwu lepsze warunki treningowe;

-Salę o powierzchni użytkowej 200 metrów kwadratowych,

-Całą ścianę luster 10 metrów,

-Profesjonalne nagłośnienie,

-Profesjonalny sprzęt fitness,

-Bezpłatny parking.

Grafik zajęć tanecznych oraz fitness może ulec drobnej zmianie.

Będziemy Państwa informować na bieżąco.

W dniu 2 maj 2013 r. Zajęcia Fitness ODWOŁANE!

Widzimy się 6 maja (PON) już w nowym lokalu 😉

 

 

GALA TANECZNA 2013

Szkoła Tańca ASTRA zaprasza na GALĘ TANECZNĄ podsumowującą sezon 2013 🙂

Data : 8 czerwiec 2013

Godzina : I GALA 16:30 II GALA 18:30

Miejsce : Oświęcimskie Centrum Kultury

Temat : ” Gorączka Sobotniej Nocy ” – Kombinacja tańca i filmu 🙂

Bilety : 9 zł ( dostępne od 10 maja )

Rezerwacja : 510 379 812 lub odbiór osobisty w każdy wtorek, czwartek i piątek od 16:00 – 19:00.

NIE MOŻESZ TEGO PRZEGAPIĆ ! 🙂

ZAPOWIEDŹhttp://www.youtube.com/watch?v=gEBYuO86JvE

GALA 2012 : http://www.youtube.com/watch?v=HuYuKwnYPOQ

ZAPRASZAMY !

INFORMACJA

UWAGA ! W dniu 22.04.2013 zajęcia w Osieku i Oświęcimiu są odwołane z powodu mojego wyjazdu z formacją FAŁSZ oraz ELL na zawody do Krakowa. Przepraszam za utrudnienia.

CHRZANOWSKA LOKOMOTYWA ARTYSTYCZNA 2013 – WYNIKI

Kategoria Latino Solo 7 -12 :

V MIEJSCE – PERFEKT

Kategoria Taniec Towarzyski 7 – 12 :

II MIEJSCE – VENTUS

III MIEJSCE – BINGO

Kategoria Taniec Towarzyski pow. lat 13 :

III MIEJSCE – FLESZ

Kategoria Latino Solo pow. lat 13 :

V MIEJSCE – ELL

I MIEJSCE – FAŁSZ

 

GRATUUUUUUULUJĘ :*:*

GALA MIX WODZISŁAW ŚLĄSKI – WYNIKI :)

Międzywojewódzka Wodzisławska Gala Taneczna Mix 2013 – Wyniki :

Kategoria 7 – 12 lat TANIEC TOWARZYSKI :

I MIEJSCE – BINGO

V MIEJSCE – VENTUS

VI MIEJSCE PERFEKT

Kategoria 13 – 15 lat TANIEC TOWARZYSKI :

I MIEJSCE – FLESZ

Kategoria powyżej lat 16 SHOW DANCE :

I MIEJSCE – FAŁSZ

GRATULUJE MOIM TANCERZOM I TANCERKOM PRZEDE WSZYSTKIM PIĘKNYCH PREZENTACJI, A NASTĘPNIE WYNIKÓW :*:*:*

WYNIKI

WYNIKI – PRZEGLĄD FORM TANECZNYCH JAWOR 2013 :

KAT. I – III :

I MIEJSCE – BINGO
II MIEJSCE – FUKSIK
WYROŻNIENIE – BAJKA

KAT. IV – VI :

I MIEJSCE – VENTUS
II MIEJSCE – PERFEKT

KAT. GIMNAZJUM :

I MIEJSCE – FLESZ
WYRÓŻNIENIE – KADR

KAT. LICEUM :

I MIEJSCE – FAŁSZ

GRATULUJEMY :*:*:

CHRZANOWSKA LOKOMOTYWA ARTYSTYCZNA

DATA : 21.04.2013 niedziela

ZBIÓRKA OCK : 8:00

WYJAZD : 8:15

START KONKURSU : 10:00

MIEJSCE : HALA SPORTOWO WIDOWISKOWA MOKSIR CHRZANÓW UL. KUSOCIŃSKIEGO 2

 

KOLEJNOŚĆ PREZENTACJI :

ZESPOŁY TAŃCOW LATYNOAMERYKAŃSKICH 7 – 12 LAT :

9. AKCENT

10.FUKSIK

11.PERFEKT

12.KLIPS

ZESPOŁY LATYNOAMERYKAŃKIE POWYŻEJ LAT 13 :

16. FAŁSZ

17.ELL

 

FORMACJE TAŃCA TOWARZYSKIEGO 7 – 12 LAT :

21.BINGO

22.VENTUS

 

FORMACJE TAŃCA TOWARZYSKIEGO POWYŻEJ LAT 13 :

24.FLESZ

 

OGŁOSZENIE WYNIKÓW NASTĄPI PO ZAKOŃCZENIU WSZYSTKICH PREZENTACJI 🙂

 

WODZISŁAWSKA GALA TANECZNA MIX 2013

HARMONOGRAM WYSTĘPÓW GALI TANECZNEJ

CZĘŚĆ I „MIX 2013”

KAT. STREET DANCE 7 -11 lat
9’05 EPIZOD juniorzy Wodzisław Śl
9’08 BEST KIDS Rybnik
9’11 TORNADO gr.mł Pszów
9’15 FUZJA KIDS Rybnik
9’18 SWEET CREW Jastrzębie Zdr.
9’22 MINI Lordance Wodzisław Śl.
9’25 SZOK dzieci Jastrzębie Zdr.
9’29 PARADOX MINI gr.A Pyskowice
9’34 PARADOX MINI gr.B Pyskowice
9’38 UŚMIECH kadetki Krzyżanowice
9’41 APLAUZ kadetki Marklowice
9’44 FIGLARNIA Zabrze
9’48 BAJKA Zabrze
9’53 AXiM Szczejkowice
9’57 AXEL Chrzanów
10’02 FLESZ junior Siemianowice
10’06 FLESZ Siemianowice
10’10 HAŁAS MINI I Tarnów Opol.
KAT.TANIEC TOWARZYSKI 7-11 lat
10’15 KLIPS Oświęcim
10’20 PERFEKT Oświęcim
10’25 VENTUS Oświęcim
10’32 BINGO Oświęcim
10’36 EGO junior Żywiec
10’42 CYTRYNKI Chełmek
10’46 DIAMENT Oświęcim
10’50 MONSUN Bielsko-Biała
11’30 – ogłoszenie wyników i wręczenie nagród Kat. 7-11 lat
KAT. STREET DANCE 12-15 lat
12’00 LORDANCE junior Wodzisław Śl
12’04 SZOK juniorzy Jastrzębie Zdr.
12’08 GAME OVER Żory
12’12 FLOW Jastrzębie Zdr.
12’16 BOOMBAIC SQUAD Turza Śl.
KAT. SHOW DANCE 12-15 lat
12’22 ELL Oświęcim
12’27 AKCENT Oświęcim12’32 HAŁAS 2 Tarnów Opol.
12’36 EUFORIA Śiemianow.Sl
12’40 APLAUZ jubiorki Marklowice
12’43 UŚMIECH juniorki Krzyżanowice
12’46 PROMYCZKI Ruda Śląska
12’50 MIRAŻ Wodzisław Śl
12’54 MIRAŻ Wodzisław Śl
12’57 MAY DAY Ruda Śląska
13’02 SCENA TAŃCA ZA MGŁĄ Zabrze
13’07 MARZENIE III Knurów
13’12 RYTM I Czerwion-Leszcz.
13’16 RYTM II Czerwion-Leszcz.
13’19 TORNADO juniorki Pszów
13’23 POWER Rybnik
13’27 PARADOX I Pyskowice
13’32 EFEKT Rybnik
13’37 INSPIRE Dąbrowa Gorn.
13’42 ARTIS Rybnik
13’45 ART-GYM-TEAM Kraków
TANIEC TOWARZYSKI 12-15 LAT
13’48 CHIQUITTA Oświęcim
13’52 LADIES Oświęcim
13’56 FLESZ Oświęcim
14’01 CHA-CHA-SPIN Wodzisław Śl.
14’05 HAPPY Oświęcim
14’09 STARS Chełmek
14’13 CARMEN Wodzisław Śl.
14’18 DANCE ONE Oświęcim
15’00 – ogłoszenie wyników i wręczenie nagród kat. 12-15 latCZĘŚĆ II „MIX 2013”KAT.SHOW DANCE pow. 16 lat
15’45 MISZ- MASZ Czeladź
15’50 KLEKS Siemianowice Sl
15’55 CONTRA Oświęcim
15’58 MZT-ILUZJA Gliwice
16’03 TWISTER Żywiec
16’08 TEATR WYOBRAZNI Zabrze
16’13 FAŁSZ Oświęcim
16’18 FOX Wojkowice
16’24 ELEKTRA Ruda Śląska
KAT.STREET DANCE pow. 16 lat
16’30 Dance Passion Elite-DPE Jastrzębie Zdr
16’35 TORNADO Pszów
16’39 EPIZOD XL Wodzisław Sl
16’43 BLACKOUT Jastrzębie Zdr
16’47 Teatr Tańca MEMENTO Wodzislaw Śl
16’51 SZOK CREW Jastrzębie Zdr
16’55 MNIEJ WIĘCEJ Tychy
17’00 DIGERIDO Jaworzno
17’04 PARADOX Jaworzno
17’08 POLTERGEIST Wodzislaw Sl
17’14 EUFORIA Jaworzno
17’18 SOLVAY Jaworzno
KAT. TANIEC TOWARZYSKI pow. 16 lat
17’30 EGO-DANCE Żywiec
17’36 EFEKT Oświęcim
17’41 TAJFUN Bielsko-Biała
17’46 PRIMA Oświęcim
17’50 PARADIZE Wodzisław Śl.
17’54 MAMMA MIA Oświęcim
18’45 – Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród Kat. pow. 16 lat

WYJAZD DO WODZISŁAWIA ŚLĄSKIEGO ODBĘDZIE SIĘ O GODZINIE 7:15.

ZBIÓRKA : 7:00 OCK.

OSOBY DOJEŻDŻAJĄCE WE WŁASNYM ZAKRESIE PROSZĘ, ABY BYŁY NA MIEJSCU 1,5 H PRZED PLANOWANĄ PREZENTACJĄ FORMACJI.

ADRES :

UL. Wilhelma Kubsza 17, Wodzisław Śl.

:):)

SZKOLENIE Z TECHNIKI TANECZNEJ

DATA : 17.04.2013

13:00 – 14:30 BINGO ul. Unii Europejskiej H39

14:30 – 16:00 VENTUS ul. Unii Europejskiej H39

16:30 – 18:00 FLESZ Miejskie Gimnazjum nr 3

18:00 – 19:30 FAŁSZ Miejskie Gimnazjum nr 3